وبلاگ کتاب فارسی

علم و دانش؛ فرهنگ سازی اجتماعی

وبلاگ کتاب فارسی

علم و دانش؛ فرهنگ سازی اجتماعی

هر جامعه‌ای برای پیشرفت باید فرهنگ مردم خود را غنی سازی کند، بنابراین، توجه به فرهنگ کتاب و مطالعه، یکی از مهمترین مسائل فرهنگی امروز جامعه ما خواهد بود.

آخرین نظرات
کتاب فارسی در 10 اردیبهشت سال 1390 شروع به کار کرد.
این سایت در ابتدا کار خود را با وبلاگنویسی آغاز کرد، و توانست در مدت کوتاهی مخاطبین بسیاری جذب نماید و تا حدودی درخواست کاربران را در تهیه و دریافت کتاب الکترونیکی برآورده نماید.
طولی نکشید که با زحمات فراوان و جمع آوری کتب مفید در طی کمتر از 9 ماه هزار جلد کتاب در کتاب فارسی به انتشار رسید و روزانه افراد زیادی قادر بودند براحتی در مورد کتاب مورد نظر خود مطالبی بخوانند و آن را دریافت نمایند.
سعی ما بر این بود که کتاب هایی که دارای حق نشر اختصاصی بوده باشد را در وبلاگ منتشر نکنیم و خوشبختانه در طی فعالیت ما در وبلاگ هم به اینگونه موارد برخورد نکردیم بلکه نویسندگان از انتشار اثرشان در وبلاگ ما استقبال هم می کردند.
اما با سنگین شدن کار و بالا رفتن نیاز کاربران و محدودیت های سیستم وبلاگدهی تصمیم گرفتیم وبسایتی اختصاصی برای این کار تأسیس کنیم و خوشبختانه تا به امروز بیش از 400 مطلب از کتب و مقالات با بیش از 30 موضوع و عنوان متفاوت، بهمراه توضیحات و طرح جلد در نسخه جدید سایت منتشر نموده ایم که امیدواریم تهفه ناقابلی باشد به رشد و فرهنگ و سطح آگاهی و علمی میهن عزیزمان ایران ... .